TOFED’den Bitlis ve Muş Ziyaretleri

  • Anasayfa
  • Haberler
  • TOFED’den Bitlis ve Muş Ziyaretleri

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Heyeti Bitlis Valisi ve Tatvan Belediye başkanına ziyarette bulundu.

 TOFED Genel Başkan Birol Özcan, TOFED Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, TOFED Genel Sekreteri Mevlüt İlgin ve Bitlis Otobüsçüler Derneği Başkanı Sabri Topçu, Bitlis Valisi ve Belediye Başkanı İsmail Ustaoğlu ile Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’u ziyaret etti.

 Bitlis Valiliğinde gerçekleşen ziyarette TOFED heyeti, Bitlis – Tatvan arasında yapılması düşünülen otogar, iş merkezi ve dinlenme tesisleri ile akaryakıt ikmal merkezi kompleksinden oluşan proje hakkında görüşmeler gerçekleştirdi.

 TOFED Heyeti Muş’ta

 TOFED Heyeti Bitlis’in ardından bir diğer ziyaretini Muş Belediye Başkanlığı’na gerçekleştirdi. Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, TOFED Genel Başkan Birol Özcan, TOFED Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, TOFED Genel Sekreteri Mevlüt İlgin ve Muş Otobüsçüler Derneği Başkanı Feyzullah Özkan, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’yı makamında ağırladı.

 Gerçekleşen ziyarette, Mevcut Muş Otogarı’nda yaşanan aksaklıkların giderilmesi, otobüsçülerin peronlara rahatça giriş çıkış yapabilmesi gibi konular görüşüldü. Gelen bir takım şikayetlerin ve ayrıca Muş Belediyesi’nin otogar üzerine yapacağı değişikliklerin sektör lehine olması gerektiği TOFED heyeti tarafından dile getirildi.

 TOFED Heyeti, ziyaretin ardından Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’ya misafirperverliklerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

 

 

Yazar İsmi
15 Yazısı Var

BENZER YAZILAR