TOFED’den Başkan Aydıner’e Ziyaret

  • Anasayfa
  • Haberler
  • TOFED’den Başkan Aydıner’e Ziyaret

TOFED’den Başkan Aydıner’e Ziyaret

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu Başkanı Birol Özcan ve Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’na ev sahipliği yapan Bayrampaşa’nın Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti.

TOFED Genel Başkanı Birol Özcan, Genel Başkan yardımcısı Mustafa Özcan, MYK Üyeleri Bülent Yıldız ve Hasan Yüksel Kurnaz’dan oluşan TOFED heyeti Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti.

Aydıner heyetini son derece sıcak bir şekilde karşılarken, TOFED Başkanı Birol Özcan, Bayrampaşa’nın karayolu yolcu taşımacılığı için çok önemli bir merkez olduğunu söyledi. Özcan, “Bayrampaşa yarım asra yaklaşan bir süredir İstanbul Otogarı’na ev sahipliği yapan güzide bir ilçemiz. Otogara ve dolayısıyla otobüsçülere ev sahipliği yapan, kucak açan bir ilçenin belediye başkanı olarak Sayın Başkanımız Aydıner de bizim için mümtaz bir kişi. Kendisine hem nezaket ziyaretinde bulunup otogar ile bilgi vermek istedik hem de 9 Haziran’da düzenlemeyi planladığımız, her yıl sektörü bir araya getiren iftarımıza davet ettik. Sağolsunlar kendisi bizleri oldukça sıcak ve samimi bir şekilde karşılayarak, önceki yıllarda olduğu gibi iftarımıza katılmak istediğini belirtti” şeklinde konuştu. 

 

Yazar İsmi
15 Yazısı Var

BENZER YAZILAR