TOFED Shell Kart İndirim Oranlarını Arttırdı

  • Anasayfa
  • Haberler
  • TOFED Shell Kart İndirim Oranlarını Arttırdı
2008 yılından beri devam eden Türkiye Otobüsçüler Federasyonu ile Shell iş birliği yeni sezonda da sürecek. Shell yetkililerini ağırlayan TOFED Başkanı Sn. Birol Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, sektöre daha fazla indirim imkânı sağlanabilmesi için görüştü.
TOFED Genel Başkanı Birol Özcan, Genel Sekreter Mevlut İlgin, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan  Kurnaz, Adnan Değirmenci, Proje Sorumlusu Cem Özfırat ile Shell Satış Müdürü Hakan Burak Güner, İş Geliştirme Müdürü Nejat Tarhan, Mıntıka İş Geliştirme Müdürü Volkan Güven, Ofis Satış Müdürü Emre Artuncu ile bir araya gelerek görüştü.
Yeni sezon öncesinde sektörün en uygun ve kaliteli akaryakıtı alması için tüm şartları zorladıklarını belirten Hasan Kurnaz. “TOFED olarak otobüsçünün en karlı fiyatla akaryakıt almasını sağlamak için uğraşıyoruz. Sektörün en yüksek giderinin akaryakıt olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bunun için bir araya gelerek 2008 yılından beri devam eden projemizin indirim oranını yukarı çekmek için çalışmalarımız sürecek” dedi.
Yazar İsmi
15 Yazısı Var

BENZER YAZILAR