TOSEV’E GELİR İÇİN YARIŞTILAR

  • Anasayfa
  • Haberler
  • TOSEV’E GELİR İÇİN YARIŞTILAR

TOSEV için Batum’da bir araya gelen Karayolu yolcu taşımacılığı sektör temsilcileri düzenlenen açık artırmada, eğitim için harcanacak fonu, düzenlenen açık artırmada oluşturdu. Geceye katılanlar açık artırmaya çıkan 5 otobüs maketini alabilmek için birbiri ile yarıştı.

18 Aralık Cumartesi gecesi düzenlenen gala yemeği başta Kayseri’deki hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimiz olmak üzere, ülkemiz uğruna can veren tüm şehitlerimiz için saygı duruşu ile başladı.

Gecede sahne alan ünlü sanatçı Bülent Serttaş Galip Öztürk’ün de isteği ile ard arda yaşanan terör saldırılarında yaşamını yitiren şehitlerimizi anmak, birlik ve beraberliğimizi perçinlemek adına Ölürüm Türkiye’m şarkısını söyledi.

Gecede, TOSEV’e destek olmak ve gelir sağlamak için 5 adet maket otobüs açık artırma ile satıldı.

Gecede satışa sunulan Mercedes 302 model maket aracı Galip Öztürk aldı. Öztürk araç ile ilgili anısını şöyle anlattı; “Ben bu otobüsün buzdolabının üzerinde yarım bilet parası ile Çarşamba’dan İstanbul’a geldim. Bir pantolonum bir tişörtüm bir de yarım otobüs bileti param vardı. Samsun Seyahat’in bir aracıydı ve  Termeli Ekrem abi sağ olsun yemeğimi de kendisi ısmarlamıştı. O yüzden ben bu otobüse 50 bin TL veriyorum.” Salondan gelen Samsun’un plakası kadar ver talebine olumlu cevap veren Öztürk Mercedes Benz 302 model araç maketine 55 bin TL vererek TOSEV’e destekte bulundu.

Gecede rekor satış rakamı ise Mercedes Benz Travego’nun oldu. Travego’ya; Latif Karaali 101 bin, Kayahan Oto Cam 20 bin TL, Diamond koltuk arkası ekran Fuat Çağlar 15 bin, Yalçın Sigorta Yalçın Muşlu 25 bin, Setcom Abdullah Yazıcı 10 bin, İnova Koltuk Sistemleri Türker Kavakçı 25 bin, Osman Uslu HMK 14 bin, Gaziantep Motorlu Araçlar 25 bin, MAPAR Yalçın Şahin 15 bin, Güner Turizm Selami Güner 20 bin, Şahinler MAN Servis 25 bin, Brey Otomotiv 25 bin ve Fatih Tamay’ın 30 bin TL verdi. Maket, 40 bin TL veren Ankara Kooperatifi’ne bağışlandı.

Gecede bir de hediye çekilişi düzenlendi. Talihlilere 4 adet Brigedson lastik, 2 tablet, Harward Koltuk Arkası Sistemler tarafından bir otobüs uydu anteni, Has Otomotiv tarafından otobüs bakımı ve Galip Öztürk tarafından 15 kişiye ise ailesi ile 3 gün Euphoria Batum Otel’de tatil hediye edildi.

 


Yazar İsmi
15 Yazısı Var

BENZER YAZILAR