TOSEV’E DESTEK BULUŞMASI BATUM'DA

  • Anasayfa
  • Haberler
  • TOSEV’E DESTEK BULUŞMASI BATUM'DA

Sektör mensuplarının eğitim gören çocuklarına destek olmak amacıyla kurulan TOSEV, daha fazla öğrenciye destek verebilmek için yardım gecesi düzenliyor. 15,16,17 Aralık tarihlerinde Batum'da gerçekleştirilecek. Sektör temsilcilerinden yoğun katılımın olacağı toplantıda öğrencilere burs imkanlarının artarak devam etmesi için toplantılar düzenlenecek.

Türk otobüsçülerinin 15- 18 Aralık tarihleri arasında Batum’da gerçekleştireceği toplantı için geri sayım başladı. Tüm sektörü bir araya getirmesi beklenen toplantı, Karayolu yolcu taşımacılarının geleceğini ilgilendiren çok önemli kararların açıklandığı bir platform olacak.

 Karayolu yolcu taşımacılığı sektörünün bütün temsilcileri, 15- 18 Aralık tarihleri arasında Gürcistan’ın Batum özerk belgesinde düzenlenen geniş kapsamlı bir toplantıda bir araya gelecek. Son yıllarda düzenlenen ve tüm sektörü bir araya getirmesi beklenen toplantı, otobüsçülerin geleceğinin yakından ilgilendiren kararların açıklandığı önemli bir platform olarak kabul ediliyor. Toplantıda, İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nın geleceği için sürpriz kararlar alınması bekleniyor.

Karayolu yolcu taşımacılığı ailesinin tüm fertleri, sektör duayeni ve birçok sivil toplum örgütünün kurucusu, Onursal Başkan Galip Öztürk’ün de katılımı ile düzenlenecek olan toplantı TOFED, TOSEV ve UATOD ortaklığında yapılacak.

Yapılan açıklamada “Kurucu Onursal Başkanı sayın Galip Öztürk’ün himayelerinde 14-18 Aralık 2016 tarihlerinde Gürcistan Batum’da siz değerli meslektaşlarımızla bir araya gelerek eğitim, kültür ve sosyal projelerimizi konuşup, sorunlarımıza ortak çözümler arayacağımız aile toplantımızda sizleri de aramızda görmek bize büyük onur verecektir” denildi

Yazar İsmi
15 Yazısı Var

BENZER YAZILAR