TOFED, Mercedes-Benz Türk Yönetimini Yemekte Ağırladı

  • Anasayfa
  • Haberler
  • TOFED, Mercedes-Benz Türk Yönetimini Yemekte Ağırladı

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu ile Mercedes-Benz Türk Yönetimleri, akşam yemeğinde bir araya geldi. Organizasyonunu TOFED'in yaptığı gecede, Alper Kurt ve Osman Nuri Aksoy'un görev değişiklikleri kutlandı.

TOFED Yönetimi, 18 Temmuz’da Mercedes-Benz Türk Yönetimindeki yeni görevlendirmeleri kutlamak amacıyla bir yemek düzenledi. TOFED Genel Başkanı Av. Birol Özcan’ın ev sahipliğinde düzenlenen yemeğe; Mercedes-Benz Türk adına İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Osman Nuri Aksoy ile Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu katılırken, TOFED adına Genel Sekreter Mevlüt İlgin, Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Özcan ve Hasan Yüksel Kurnaz, Genel Sekreter Yardımcıları Musa Çaktır ve Adnan Değirmenci, IPRU İcra Kurulu Üyesi Selami Güner, TOFED Hukuk Danışmanı Ercan Hasanbaşoğlu, Ulaştırma Dünyası Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Derya Doğan ile Mustafa Dağıstanlı hazır bulundu. 
 
Birol Özcan: “Dostluğumuz baki”
Yeniköy’de gerçekleşen gecede Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörlüğü’ne getirilen Alper Kurt ile Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü olan Osman Nuri Aksoy’un yeni görevleri tebrik edildi. Gecenin açılış konuşmasını yapan TOFED Genel Başkanı Av. Birol Özcan, “Bizler yıllardır süregelen dostluk ilişkimizi, bugün burada tekrar bir araya gelerek pekiştirmek istedik. Koşullar ne yönde değişirse değişsin Mercedes-Benz Türk ailesi ile olan dostluğumuz baki kalacaktır” dedi.
 
Süer Sülün: “Aile gibiyiz”
Özcan’ın ardından söz alan Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün ise, “Yönetimimizde gerçekleşen bir görev değişikliğini dahi bu denli önemsediğiniz ve bizleri onurlandırdığınız için çok teşekkür ederim. Mercedes-Benz Türk ailesi bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizleri ailesi gibi görmeye devam edecektir. Bu dostluk anlayışı bizler için çok değerlidir” diye konuştu.
Yazar İsmi
15 Yazısı Var

BENZER YAZILAR