U-ETDS Toplantılarının Dördüncüsü Antalya’daydı

  • Anasayfa
  • Haberler
  • U-ETDS Toplantılarının Dördüncüsü Antalya’daydı

U-ETDS dördüncü bilgilendirme toplantısı 21 Temmuz Cumartesi günü bakanlık görevlileri ve sektör mensuplarının yoğun katılımıyla, Antalya’da gerçekleştirildi. 

6. Bölge Müdürlüğü’nün koordinasyon sağladığı toplantıya 3. Bölge Müdürlüğü Yetkilileri ile Karayolu Ulaştırma Genel Müdürü Mahmut Gürses ve TOFED Yönetimi adına Genel Sekreter Yardımcıları Adnan Değirmenci ile Musa Çaktır katıldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetleme Sistemi (UETDS) hakkında bilgilendirme yapmak amaçlı 5 bölgede toplantılar gerçekleştireceğini duyurmuştu. Duyurunun ardından ilk toplantılar Ankara ve Bursa ve Gaziantep’te gerçekleşirken dördüncü toplantı 21 Temmuz Cumartesi günü Antalya’da gerçekleştirildi. TOFED, sektörün temsilcisi olarak toplantıların tamamına katılım göstererek U-ETDS ile ilgili akılları kurcalayan soruları ve sektörün taleplerini bakanlık yetkililerine aktardı. Toplantıda bilgilendirme yapıldıktan sonra katılımcıların soruları da cevaplandırıldı. 

28 Temmuz 2018 tarihinde Erzurum’da yapılacak olan toplantıyı ise 10. Bölge Müdürlüğü koordine edecek, 11. ve 12. Bölge Müdürlükleri katılım gösterecekler.25 Haziran’da TOBB’da anlatıldı

Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetleme Sistemine dair bir bilgilendirme toplantısı da İstanbul Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nde (TOBB) yapıldı. 25 Haziran Çarşamba günü yapılan ve Ulaştırma Daire Başkanı Kerim Cicioğlu’nun katıldığı toplantıda, TOFED Yönetimi adına Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Özcan, Hasan Yüksel Kurnaz ile Genel Sekreter Mevlüt İlgin, Genel Sekreter Yardımcıları Adnan Değirmenci ve Bülent Yıldız da hazır bulundu.

Yazar İsmi
15 Yazısı Var

BENZER YAZILAR