Tofed 2017’yi Eğitim Yılı İlan Etti

  • Anasayfa
  • Köşe Yazısı
  • Tofed 2017’yi Eğitim Yılı İlan Etti

Tofed 2017’yi Eğitim Yılı İlan Etti

 Sektörümüzün her daim yanında olan TOFED Shell Card ve TOFED Sigorta gibi ses getiren projeler üreten TOFED  şimdi de ileriye dönük misyon olarak 2017 yılını  Eğitim Yılı ilan etmiştir.

Bu bağlamda TOFED yönetim binamızda hizmete açtığımız dersliklerde Meslekli Yeterlilik Belgesi yani sürücü arkadaşlarımız için SRC Belgesi, firma yetkilileri için ODY (Orta Düzey Yönetici), ÜDY(Üst Düzey Yönetici) kursları açılacaktır. TOFED ailesi olarak üstümüze düşen görevlerin başında sektörün hareket kabiliyetini en iyi düzeyde tutmak, sektörle  alakalı tüm çözümlere ulaştırmaktır.

TOFED gelen teklifleri titizlikle incelemiş olup sektörde söz sahibi olan gerek derslikleri ile gerekse uzman kadrosu ile Irmak SRC Eğitim Kurumları’yla anlaşmaya varmıştır. Anlaşma neticesinde 2017 yılı için önce pilot iller belirlenecek daha sonra tüm Türkiye’de eğitimler kaliteli ve uygun bir şekilde verilecektir. Konuyla alakalı bilgilendirmeler siz değerli meslektaşlarımızla paylaşılacaktır.

   TOFED Mesleki Yeterlilik Belgeleri(src/ody/üdy) almak isteyen tüm meslektaşlarımıza eğitim olarak üst seviyeyi, alınacak olan kurs ücretinde ise asgari düzeyde tutarak 2017 yılında belgesiz kimse kalmayacak slogonıyla hareket edecektir

Hasan Yüksel KURNAZ
0 Yazısı Var

BENZER YAZILAR